Zarejestruj się | Masz już konto? Zaloguj sięIII Konfrontacje Med&Art
Trzecie już Konfrontacje „Medycyna i Sztuka” – Med&Art 2015 i czwarte Konfrontacje „Ucieczka ze świata ciszy”, odbędą się 9 października 2015 w Zabrzu. Honorowym patronem Konfrontacji jest Gospodarz Miasta Pani Prezydent Małgorzata Mańka-Szulik.
Zaproszenie do objęcia honorowym patronatem przyjęli również: Dziekan Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Pan prof. dr hab. n. med. Maciej Misiołek oraz Dziekan Wydziału Inżynierii Biomedycznej prof. dr hab. inż. Marek Gzik.
Konfrontacje Med&Art. To spotkanie twórców i entuzjastów sztuki związanych profesjonalnie z medycyną. Wszystkie rodzaje muzyki od klasycznej do rockowej, poezja, malarstwo, fotografia, filmy.
Konferencja powracająca do wiecznego sporu: na ile medycyna jest sztuką, a na ile techniką, ale też na ile w sztuce jest medycyny, a w medycynie sztuki. Spotkanie jest kontynuacją Konfrontacji, które odbywają się w Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu już od wielu lat – we wszystkich nauka i sztuka, poszukiwania rozwiązań ratujących życie i radości dnia powszedniego łączyły lekarzy, naukowców, pacjentów i ich rodziny; promowały twórcze postawy.
Zapraszamy wszystkich lekarzy i studentów medycyny, ludzi wspierających usługi medyczne i naukowców; wszystkich, którzy pośrednio lub bezpośrednio związani są z medycyną.
Więcej http://www.konfrontacje.info/
 
Skomentuj ten artykuł:
Zaloguj się aby dodać swój komentarz.
Komentarze do tego artykułu:
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu