Zarejestruj się | Masz już konto? Zaloguj sięPytania
Treść pytań do LEP jest chroniona prawami autorskimi, a ich publikacja jest możliwa jedynie na oficjalnej stronie internetowej Centrum Egzaminów Medycznych.
Zapoznaj się z pytaniami.
Zasady
Co to jest LEP, co trzeba zrobić, by przystąpić do egzaminu i go zdać?
Prezentujemy najważniejsze zasady.
Nowości
Wybierając zakładkę LEP uzyskujecie dostęp do całkowicie autorskich testów umożliwiających lepsze przygotowanie do Lekarskiego Egzaminu Państwowego. Z racji tego, że najbliższy LEK zbliża się dużymi krokami polecamy nasze testy jako próbę generalną przed właściwym egzaminem.
W dziale LEP pojawiły się kolejne 2 testy mające na celu sprawdzenie Waszej wiedzy przed Lekarskim Egzaminem Państwowym (Lekarskim Egzaminem Końcowym).
 
Mamy przyjemność poinformować Was, że w zakładce LEP znajdziecie 2 zupełnie nowe testy z Pediatrii.
 
W dziale LEP pojawiły się kolejne 3 testy mające na celu sprawdzenie Waszej wiedzy przed Lekarskim Egzaminem Państwowym (tudzież Lekarskim Egzaminem Końcowym).
Dostępne już są wyniki Lekarskiego Egzaminu Państwowego w sesji jesiennej 2012 r. Do egzaminu przystąpiło w całym kraju 5056 lekarzy stażystów, uzyskując średnio 137 punktów. Maksymalny wynik wśród stażystów wyniósł 184 a minimalny 45 punktów.
 
Zadania takie jak na LEP
Zadaj pytanie
Jeśli masz jakieś pytanie związane z Lekarskim Egzaminem Państwowym wyślij je do naszej redakcji. Na najczęsciej pojawiające się pytania postaramy się odpowiedzieć w dziale FAQ.
Zaloguj się aby wysłać pytanie