Zarejestruj się | Masz już konto? Zaloguj się  Sortowanie: Od najnowszychOd najpopularniejszych
Dwumiesięczne stypendium oferuje klinika chirurgiczna pod Zurychem. To propozycja dla osób zainteresowanych chirurgią, studiujących na ostatnich latach i biegle władających niemieckim.
Rozpoczęła się rekrutacja na wyjazd na studia do Getyngi. Studia prowadzone są w ramach Polsko-Niemieckiego Porozumienia, które m.in. zakłada międzyuczelnianą wymianę studentów.
Stypendia przeznaczone są na prowadzenie badań naukowych i wykładów oraz doskonalenie warsztatu artystycznego dla osób znajdujących się różnych etapach kariery, również dla doktorantów i początkujących artystów.
Jedenastu studentów Uniwersytetu w Grodnie wraz z opiekunem spotkało się 21 lipca br. z prof. Januszem Morysiem, rektorem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Goście z Grodna odbywają miesięczne praktyki na Wydziale Lekarskim.
2 kwietnia 2014 roku Warszawski Uniwersytet Medyczny przystąpił do Global Health Learning Opportunities program (GHLO), podpisując porozumienie z Association of American Medical Colleges (AAMC), które umożliwia naszej Uczelni uczestnictwo w międzynarodowym programie wymiany studentów w ramach rotacji klinicznych.
Jeżeli myślicie o karierze naukowej po ukończeniu swoich studiów to poniższa informacja może być dla Was bardzo interesująca.
 
Gdański Uniwersytet Medyczny znalazł się w gronie uczelni, którym Komisja Europejska 6 grudnia br. przyznała Erasmus Charter for Higher Education (ECHE). Nowy unijny program wymiany i stypendiów Erasmus+ zatwierdził wcześniej Parlament Europejski, a następnie Rada Unii Europejskiej w Brukseli.
 
Asklepios Klinikum Uckermark w Schwedt zaprasza studentów 3, 4 i 5 roku kierunku lekarskiego PUM na tygodniowe praktyki zapewniając uczestnikom zakwaterowanie i wyżywienie.
 
W oparciu o zawartą w dniu 14 lipca 2006 r. pomiędzy SUM i Uniwersytetem Medycznym im. Horbaczewskiego w Tarnopolu, Umowę o wzajemnej współpracy, Rektor Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Tarnopolu zaprosił studentów SUM do uczestnictwa w Międzynarodowej Letniej Szkole w Tarnopolu, która odbędzie się w dniach 19-30 lipca 2013 r.
 
Jesteś studentem i interesują Cię wyjazdy zagraniczne? Zawsze marzyłeś aby zdobyć doświadczenie i rozwinąć się w międzynarodowym środowisku? Chcesz zasmakować egzotyki i poćwiczyć swoją znajomość języków obcych? To właśnie Ciebie szukamy!
 
Strona:    1   2   3   4   5   Następna