Zarejestruj się | Masz już konto? Zaloguj się

III Mistrzostwa Polski w symulacji medycznej SimOlympics 2015
W sobotę, 9 maja w Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie odbyły się III Mistrzostwa Polski w symulacji medycznej SimOlympics 2015.
Po całodniowych zmaganiach wyłoniono zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęła drużyna reprezentująca Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum z Krakowa. Miejsce drugie wywalczył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Brąz przypadł zaś reprezentantom Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Dalsze pozycje zajęły drużyny ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Zwycięska drużyna będzie reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Belfaście w dniach 24-26 czerwca.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą postawę w czasie zawodów.