Zarejestruj się | Masz już konto? Zaloguj sięMedyczny Dzień Nauki 2014
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Medycznego Dnia Nauki, który od 7 lat odbywa się w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki.
Impreza, której celem jest popularyzowanie nauk medycznych wśród najmłodszych mieszkańców województwa pomorskiego odbędzie się tradycyjnie w piątek, 23 maja 2014 r. w Collegium Biomedicum w Gdańsku w godz. 9-13. Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo w extranecie pod adresem https://extranet.gumed.edu.pl/page.php/319844/. Z uwagi na to, że impreza jest adresowana do dzieci i młodzieży prosimy o dostosowanie proponowanej formy i treści do poziomu młodego odbiorcy.
Jak co roku jednostki uczestniczące w Bałtyckim Festiwalu Nauki mogą ubiegać się o dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Preferowane są imprezy adresowane do dużej liczby odbiorców, rozwijające zachowania proekologiczne, poruszające tematykę zagrożeń środowiska wywołanych działalnością człowieka, jak również przybliżające najnowsze osiągnięcia nauki i techniki w ochronie środowiska.
Wszystkie formularze należy przesłać na adres jsliwinska@gumed.edu.pl do 20 stycznia 2014 r.
 
Skomentuj ten artykuł:
Zaloguj się aby dodać swój komentarz.
Komentarze do tego artykułu:
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu