Zarejestruj się | Masz już konto? Zaloguj sięMiędzynarodowe praktyki z Global Citizen oraz Global Talents
Jesteś studentem i interesują Cię wyjazdy zagraniczne? Zawsze marzyłeś aby zdobyć doświadczenie i rozwinąć się w międzynarodowym środowisku? Chcesz zasmakować egzotyki i poćwiczyć swoją znajomość języków obcych? To właśnie Ciebie szukamy!
Aplikuj już dziś na nasze programy - Global Citizen oraz Global Talents!
Kim jesteśmy? AIESEC jest największą organizacją studencką na świecie. Jest obecny w ponad 113 krajach oraz zrzesza ponad 86 000 członków. W celu zapewnienia rozwoju przyszłych liderów, AIESEC oferuje zdobycie doświadczenia liderskiego oraz międzynarodowego w ramach wolontariatów czy też profesjonalnych praktyk zagranicznych. Pomaga aktywnie zdobyć praktyczną wiedzę w globalnym środowisku.

GLOBAL CITIZEN
Global Citizen jest to międzynarodowy program wymiany dla młodych osób zainteresowanych rozwojem osobistym, a także odkrywaniem i dzieleniem się swoją kulturą.
Osoby biorące udział w wolontariacie wpływają na lokalne środowisko. Program może być realizowany w międzynarodowym otoczeniu w instytucjach takich jak: organizacje pozarządowe, uniwersytety, szkoły, przedszkola lub podczas letnich obozów. Osoby, które chciałyby skorzystać z naszego programu, mają do wyboru 3 obszary:
CULTURE
Program praktyk dla ludzi zainteresowanych odkrywaniem i dzieleniem się swoją kulturą. Jest on realizowany przez projekty skupiające się na edukacji kulturalnej, opiece nad dziećmi i budowaniu postaw tolerancyjnych. Wolontariusze biorą udział w Międzynarodowym Programie Praktyk aby działać na rzecz zmiany lokalnego środowiska.
WORLD ISSUE
Nasz produkt odpowiada na problemy, z którymi zmaga się świat. Wolontariusz ma okazje zwiększyć nacisk na globalne problemy związane z HIV/AIDS, prawami człowieka, środowiskiem i ekologią. Realizując projekty o tej tematyce wolontariusz pracuje w międzykulturowym środowisku.
MANAGEMENT
Wolontariat skupiony jest na rozwijaniu umiejętności związanych z następującymi obszarami: marketing, zarządzanie oraz prowadzenie szkoleń i warsztatów. Uczestnik wymiany może realizować swój wolontariat w Organizacjach Pozarządowych i innych placówkach, które współpracują z komitetem AIESEC goszczącym w danym kraju.

GLOBAL TALENTS
Global Talentsto międzynarodowy program praktyk zagranicznych skierowany do młodych ludzi, którzy chcą zdobyć profesjonalne doświadczenie, pracując w wielokulturowym środowisku. Osoby biorące udział w programie mają szanse realizować praktykę w następujących obszarach: Marketing, Business Administration, IT, Langugage Teaching and Education.
MARKETING
Program praktyk zawodowych dla osób zainteresowanych zdobywaniem profesjonalnego doświadczenia w obszarze marketingu, reklamy, PRu, sprzedaży, handlu międzynarodowego.
EDUCATION
Program praktyk zawodowych dla osób zainteresowanych zdobywaniem profesjonalnego doświadczenia w zakresie edukacji oraz nauczania języków obcych. Praktyki odbywają się w ramach specjalizacji takich jak: nauczanie dorosłych, nauczanie dzieci, lingwistyka i wiele innych.
BUSINESS ADMINISTRATION
Program praktyk zawodowych dla osób zainteresowanych zdobywaniem profesjonalnego doświadczenia w obszarze Business Administration w działach takich jak: zarządzanie projektem, planowanie, zarządzanie organizacją, zarządzanie kryzysowe, zarządzanie zasobami oraz podobnych.
IT
Program praktyk zawodowych dla osób zainteresowanych zdobywaniem profesjonalnego doświadczenia w obszarze IT w działach: rozwiązań mobilnych, rozwoju oprogramowania, zarządzanie bazami danych, projektowania systemów i wielu innych.

NIE CZEKAJ!
JUŻ DZIŚ APLIKUJ NA www.globalcitizen.pl lub www.globaltalents.pl
 
Skomentuj ten artykuł:
Zaloguj się aby dodać swój komentarz.
Komentarze do tego artykułu:
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu