Zarejestruj się | Masz już konto? Zaloguj sięPobiegnij z nami w Gdańsk Biega 2015
Jesteś aktywny? Lubisz biegać? Chętnie spędzasz czas z rodziną na świeżym powietrzu? Mamy dla Ciebie niezwykłą propozycję. Weź udział w VII edycji Gdańsk Biega. Impreza startuje 18 października br. w samo południe przy molo w Gdańsku-Brzeźnie.
Członkowie Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Studentów Medycyny IFMSA będą wykonywać pomiar ciśnienia i badanie stężenia dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu. Natomiast członkowie Studenckiego Koła Naukowego Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Studenckie Koło Naukowe Medycyny Ratunkowej nauczą jak udzielać pierwszej pomocy z użyciem AED.
Bieg poprzedzi rozgrzewka w rytmie zumby, która rozpocznie się o godz. 11.45. Trasa prowadzi częściowo po plaży, a częściowo alejkami parku nadmorskiego. To wyjątkowy bieg – nie trzeba być pierwszym, aby w nim wygrać, nie ma pomiaru czasu ani numerów startowych. To bieg typu fun run, w którym bardziej liczy się przyjemność biegania w gronie przyjaciół i rodziny niż wynik na mecie. Więcej na gdanskbiega.com.
 
Skomentuj ten artykuł:
Zaloguj się aby dodać swój komentarz.
Komentarze do tego artykułu:
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu