Zarejestruj się | Masz już konto? Zaloguj sięStudia doktoranckie w Edynburgu
Jeżeli myślicie o karierze naukowej po ukończeniu swoich studiów to poniższa informacja może być dla Was bardzo interesująca.
W ramach współpracy z Uniwersytetem w Edynburgu pojawiła się unikalna możliwość udziału w studiach doktoranckich (collaborative PhD study) dla polskich absolwentów kierunku lekarskiego, być może także biotechnologii i analityki medycznej. Studia doktoranckie zaplanowane na 4 lata odbywałyby się zarówno w Uniwersytecie w Edynburgu, jak i w Poznaniu. Pobyt zostałby sfinansowany z Funduszu Pamięci Polskiego Wydziału Medycznego przy Uniwersytecie w Edynburgu.
Kandydaci muszą legitymować się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego poświadczoną egzaminem IELTS min. 6,5 pkt. lub równoważnym: TOEFL iBT min. 79 pkt. lub TOEFL CBT min. 213 pkt. (Certificate in Advanced English nie jest wystarczający).
Ponieważ podobną ofertę planujemy przedstawiać każdego roku jest czas, aby przygotować się do niej jak najlepiej.
Jeśli wśród Waszych koleżanek i kolegów są absolwenci naszej uczelni proszę o rozważanie możliwości przekazania informacji o ww. ofercie z poniższym uzupełnieniem.
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV oraz kopii świadectwa językowego na adres email: braducha@ump.edu.pl
Ze względu na bardzo ograniczoną liczbę miejsc o kontakt prosimy wyłącznie Osoby silnie zmotywowane i zainteresowane udziałem w powyższym projekcie.
Dodatkowych informacji udziela Bożena Raducha – kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej i Integracji Europejskiej, tel:618546036
Na zgłoszenia czekamy do 15 maja 2014.
 
Skomentuj ten artykuł:
Zaloguj się aby dodać swój komentarz.
Komentarze do tego artykułu:
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu