Zarejestruj się | Masz już konto? Zaloguj sięZaproszenie do Tel - Awiwu
Muzeum Historii Żydów Polskich rozpoczyna nabór studentów do kolejnej edycji projektu Wymian Studentów. Program realizowany w 2010 roku składać się będzie z dwóch części: -wakacyjnego programu w Polsce (sierpień/wrzesień 2010) -trzymiesięcznego stypendium w Izraelu (październik 2010- styczeń 2011)
Podczas wakacyjnego programu w Polsce będziesz mógł poznać studentów izraelskich, z którymi zwiedzisz Polskę, weźmiesz udział w warsztatach i wspólnie realizowanych projektach. Rewanż nastąpi w Izraelu, podczas Twojego wyjazdu na stypendium. Studia rozpoczną się w październiku. Przez trzy miesiące będziesz studiował na Uniwersytecie w Tel Awiwie, w The School for Overseas Students - szkole dla studentów angielskojęzycznych.

Samodzielnie wybrane kursy pozwolą zdobyć wiedzę na temat historii i współczesności Izraela oraz nauczyć się hebrajskiego na podstawowym poziomie. Zakwaterowanie - w akademikach Uniwersytetu Telawiwskiego lub u rodzin izraelskich (doskonała szansa, aby poznać życie mieszkańców Izraela, nawyki, smak jedzonych potraw i sposób spędzania wolnego czasu. Jednocześnie, z grupą izraelskich studentów, zwiedzanie Izraela - jego zabytów, przyrody, kultury i realiów życia codziennego. Będzie również wyjątkowa okazja do zaprezentowania Polski podczas "Polskiego Miesiąca na TAU".

Rekrutacja potrwa jeszcze do czerwca.

Szczegółowe informacje na stronie Muzeum Historii Żydów Polskich.
www.jewishmuseum.org.pl
 
Skomentuj ten artykuł:
Zaloguj się aby dodać swój komentarz.
Komentarze do tego artykułu:
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu