Zarejestruj się | Masz już konto? Zaloguj się  Sortowanie: Od najnowszychOd najpopularniejszych
Wybierając zakładkę LEP uzyskujecie dostęp do całkowicie autorskich testów umożliwiających lepsze przygotowanie do Lekarskiego Egzaminu Państwowego. Z racji tego, że najbliższy LEK zbliża się dużymi krokami polecamy nasze testy jako próbę generalną przed właściwym egzaminem.
W dziale LEP pojawiły się kolejne 2 testy mające na celu sprawdzenie Waszej wiedzy przed Lekarskim Egzaminem Państwowym (Lekarskim Egzaminem Końcowym).
 
Mamy przyjemność poinformować Was, że w zakładce LEP znajdziecie 2 zupełnie nowe testy z Pediatrii.
 
W dziale LEP pojawiły się kolejne 3 testy mające na celu sprawdzenie Waszej wiedzy przed Lekarskim Egzaminem Państwowym (tudzież Lekarskim Egzaminem Końcowym).
Dostępne już są wyniki Lekarskiego Egzaminu Państwowego w sesji jesiennej 2012 r. Do egzaminu przystąpiło w całym kraju 5056 lekarzy stażystów, uzyskując średnio 137 punktów. Maksymalny wynik wśród stażystów wyniósł 184 a minimalny 45 punktów.
 
Klikając w zakładkę LEP przechodzicie do działu zawierającego między innymi testy przygotowujące do LEPu/LEKu. Umożliwiają one Wam sprawdzenie swojego obecnego stanu wiedzy przed zbliżającym się wielkimi krokami wrześniowym egzaminem.
Początki Lekarskiego Egzaminu Końcowego i Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego nie należą do łatwych i przyjemnych. Już sam pomysł zmiany LEPu na LEK wzbudził w środowisku medycznym mieszane uczucia, a z każdym kolejnym dniem przybywało wątpliwości.
 
W dziale LEP tak jak obiecywaliśmy czekają na was kolejne 3 testy mające na celu sprawdzenie Waszej wiedzy przed Lekarskim Egzaminem Państwowym.
Zdając sobie doskonale sprawę, że do najbliższego Lekarskiego Egzaminu Państwowego zostało już niewiele czasu – nie zwalniamy tempa!
Wybierając zakładkę LEP macie możliwość przejścia do menu: „Zadania takie jak na LEP”. Zgodnie z nazwą będą tam zamieszczane nasze autorskie testy ułatwiające przygotowanie się do Lekarskiego Egzaminu Państwowego/Końcowego.
Strona:    1   2   3   Następna