Zarejestruj się | Masz już konto? Zaloguj sięPokaż: WszystkieMedycynaFarmacja Sortowanie: Od najnowszychOd najpopularniejszych
Ośrodek Chorób Rzadkich UCK rozpoczął działalność. Uroczyste otwarcie odbyło się 24 czerwca 2015 r.
Uroczystość zakończenia English Language Course organizowanego przez Gdański Uniwersytet Medyczny w semestrze letnim w roku akademickim 2014/2015 odbyła się w dniu 26 czerwca 2015 r.
W roku akademickim 2015/2016 uruchomione zostają stacjonarne i niestacjonarne studia licencjackie I stopnia na kierunku organizacja opieki nad osobą starszą prowadzone przez trzy wydziały Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu: Wydział Teologiczny, Wydział Humanistyczny oraz Wydział Nauk o Zdrowiu.
Osiemdziesięciu dwóch absolwentów Wydziału Lekarskiego kierunku lekarskiego anglojęzycznego rocznika 2009-2015 odebrało 22 czerwca br. swoje dyplomy.
Prof. Marcin Gruchała, prorektor ds. studenckich spotkał się 23 czerwca br. ze studentami, którzy pomimo wielu zajęć związanych ze studiami wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem podczas uroczystości uczelnianych, jak i aktywnym udziałem w organizacji konferencji i innych wydarzeń służących promocji zdrowego stylu życia.
Ośrodek Chorób Rzadkich UCK rozpoczął działalność. Uroczyste otwarcie odbyło się 24 czerwca 2015 r.
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach zakończył I edycję warsztatów z komunikacji dla przyszłych lekarzy. Wzięło w nich udział 60 studentów kierunków lekarskich dwóch Wydziałów Uniwersytetu.
W czasie dobiegającego końca letniego semestru w Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie prowadzona była akcja pod tytułem „Uratuj Babcię”.
23 czerwca br. w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odbyło się tzw. przeszczepienie łańcuchowe nerek pochodzących od niespokrewnionych dawców.
Adzuna zaprasza do udziału w konkursie "Absolwent Roku 2015", skierowanym do wszystkich absolwentów: naukowców, sportowców, przedsiębiorców, zaangażowanych społecznie lub politycznie, podróżników.
Strona:    Poprzednia   5   6   7   8   9   10   11   12   13   ...   Następna