Zarejestruj się | Masz już konto? Zaloguj sięPokaż: WszystkieMedycynaFarmacja Sortowanie: Od najnowszychOd najpopularniejszych
Oficjalna strona Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego informuje iż w ostatnich dniach gdańską uczelnię odwiedzili medycy z Królestwa Arabii Saudyjskiej.
Minister Zdrowia podpisał rozporządzenie w sprawie limitu przyjęć na studia medyczne, na kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny.
Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na oficjalnej stronie Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, coraz bardziej wymiernych korzyści nabiera współpraca z uczelnią w Utrechcie.
Już po raz trzeci jedenaście wrocławskich uczelni wspólnie powita nowy rok akademicki, dając świadectwo temu, jak znaczącym ośrodkiem naukowym i edukacyjnym jest Wrocław.
Hilik Bar, wiceprzewodniczący Knesetu – izraelskiego parlamentu oraz Jonny Daniels, założyciel i przewodniczący Fundacji From the Depths odwiedzili Szczecin.
Informujemy, iż zostały zawarte kolejne Umowy ramowe w sprawie prowadzenia studenckich praktyk zawodowych przez studentów ŚUM.
Samorząd Studencki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów do wspólnej zabawy na Campusie Studenckim Łazy 2015!
Zapraszamy na dwudniowe wakacyjne warsztaty z cyklu "Pogotowie kariery".
Wieloletni Wspólnotowy Program Zdrowia to główny instrument finansowy Komisji Europejskiej – służy wdrażaniu strategii UE w dziedzinie zdrowia. Program wspiera w szczególności działania promujące zdrowie oraz działania profilaktyczne, które mają wpływ na zdrowie. 11 marca 2014 r. został przyjęty Trzeci Program Zdrowia Unii Europejskiej na lata 2014 – 2020.
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach publikowane są na stronie RCKiK.
Strona:    Poprzednia   2   3   4   5   6   7   8   9   10   ...   Następna