Zarejestruj się | Masz już konto? Zaloguj sięPokaż: WszystkieMedycynaFarmacja Sortowanie: Od najnowszychOd najpopularniejszych
Redakcja "Pulsu Medycyny" rozpoczęła pracę na 7.edycją konkursu "Złoty Skalpel". Jego celem jest wyłonienie najwybitniejszych innowatorów w polskiej medycynie i systemie ochrony zdrowia.
Narodowe Centrum Krwi uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach publikowane są na stronie http://nck.bip.eur.pl/public/?id=145954 oraz na stronie oferty.praca.gov.pl.
3 października na starcie staną obok siebie pracownicy naukowi, studenci, lekarze i byli pacjenci związani z wrocławskimi klinikami. Nie trzeba być wyczynowcem, by pobiec z nami - zachęcają organizatorzy.
27 sierpnia 2015 roku w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym otwarte zostały zmodernizowane jednostki Uczelni: Zakład Anatomii Prawidłowej i Zakład Medycyny Sądowej.
Trzecie już Konfrontacje „Medycyna i Sztuka” – Med&Art 2015 i czwarte Konfrontacje „Ucieczka ze świata ciszy”, odbędą się 9 października 2015 w Zabrzu. Honorowym patronem Konfrontacji jest Gospodarz Miasta Pani Prezydent Małgorzata Mańka-Szulik.
Collegium Medicum UMK przygotowało kurs przygotowawczy dedykowany nowo przyjętym studentom studiów anglojęzycznych Wydziału Lekarskiego - kierunku lekarskiego bydgoskiej uczelni.
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu po raz kolejny organizuje ciekawy wykład ekspercki.
Jak podaje oficjalna strona Uniwersytetu Medycznego w Lublinie rozpoczęła się rekrutacja dzieci poniżej 3. roku życia do niepublicznego Żłobka pod nazwą „Mądry Maluch” tworzonego dla społeczności Uniwersytetu Medycznego w Lublinie przez Stowarzyszenie KLANZA.
Kamila i Karol, studenci VI i V roku kierunku lekarskiego na bydgoskiej Uczelni, pojechali do Nepalu jak wolontariusze, aby zrealizować swój własny program, opierający się na edukacji prozdrowotnej. Podróż do Azji odbywają juz trzeci raz, a do Nepalu drugi.
Z przyjemnością pragniemy poinformować, że ruszyły zapisy na IV edycję Letniego Obozu IFMSA-Poland uczelni medycznych, który odbędzie się 9 - 14 września 2015 r.
Strona:    Poprzednia   1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   Następna