Zarejestruj się | Masz już konto? Zaloguj sięPokaż: WszystkieMedycynaFarmacja Sortowanie: Od najnowszychOd najpopularniejszych
Studiujesz na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie? Chcesz świadomie planować swoją karierę zawodową? Skorzystaj z propozycji Spotkań z Medycznym Rynkiem Pracy 2015!
15 października 2015 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Duda zapowiedział wizytę w trakcie uroczystości otwarcia nowej inwestycji zrealizowanej przez Collegium Medicum UMK dla Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy.
Jesteś aktywny? Lubisz biegać? Chętnie spędzasz czas z rodziną na świeżym powietrzu? Mamy dla Ciebie niezwykłą propozycję. Weź udział w VII edycji Gdańsk Biega. Impreza startuje 18 października br. w samo południe przy molo w Gdańsku-Brzeźnie.
EMSA Warszawa zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym połączonym z samobadaniem piersi "Cycki są fajne", które odbędzie się 7 listopada br., w godz. 10.00 - 15.00 w sali 123 Centrum Biblioteczno-Informacyjnego WUM.
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na drugą edycję konferencji poświęconej postępom w arytmologii i elektroterapii.
Specjalna oferta zakupu podręczników i pomocy naukowych czekać będzie na studentów i pracowników Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu 8 października w nowym budynku Centrum Naukowej Informacji Medycznej.
Koło Naukowe PRAGMA działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej UJ zaprasza na szóstą edycję Ogólnopolskiej Studencko – Doktoranckiej Konferencji Naukowej „Psychodebiuty”. Spotkanie odbędzie się na terenie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w dniach 12-13 grudnia 2015 roku w Krakowie.
Samorząd Studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie serdecznie zaprasza wszystkich studentów na Oficjalne Otrzęsiny 2015.
W ciągu ostatniego tygodnia w Centrum Symulacji Medycznej odbywały się egzaminy typu OSCE (Obiektywny Strukturyzowany Egzamin Kliniczny) z przedmiotów Chirurgia Klatki Piersiowej dla studentów polskojęzycznych oraz Basic Clinical Skills dla studentów anglojęzycznych.
W Centrum Dydaktyczno-Kongresowym miało miejsce spotkanie informacyjne „Junior Day UJ-CM” informacyjne z władzami Wydziału Lekarskiego UJ CM, wykładowcami, starszymi kolegami, oraz Samorządem Studentów oraz Oddział Kraków IFMSA-Poland.
Strona:    1   2   3   4   5   ...   Następna