Zarejestruj się | Masz już konto? Zaloguj się  Sortowanie: Od najnowszychOd najpopularniejszych
Grupa pięciu studentów Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (w tym troje studiujących na kierunku lekarskim) ma szansę na odbycie praktyk w Grodnie (Białoruś).
Najlepsi studenci 3,4,5 i 6 roku, studiujący na Śląskim Uniwersytecie Medycznym mogą ubiegać się o udział w szkole letniej organizowanej w dniach 22-27 lipca w Monachium.
Dziekanat Wydziału Lekarskiego krakowskiej uczelni ogłasza rekrutację na praktyki zagraniczne dla studentów III, IV i V roku kierunku lekarskiego.
Rozpoczął się nabór na program Young Leaders' Program dla pracowników administracji służby zdrowia w Nagoya University.
 
Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej – DAAD przedstawila nową ofertę stypendialną na rok akademicki 2011/2012.
Meksykański Rząd co roku przyznaje 7 stypendiów polskim doktorantom i studentom studiów podyplomowych, którzy pragną studiować lub prowadzić badania naukowe w Meksyku. Wnioski są przyjmowane w okresie od 21 czerwca do 15 października.
 
W dniach 20-24 września w Amsterdamie odbędzie się kurs dotyczący podstaw badań naukowych.
 
Jeżeli chciałbyś spędzić pięć miesięcy na jednej z niemieckich uczelni, złóż wniosek o stypendium przyznawane przez GFPS i Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej.
 
Rozpoczyna się kolejny nabór na staże naukowe (od 2 do 4 miesięcy) w Uniwersytecie Christiana-Albrechta w Kilonii. Staże przewidziane są dla młodych pracowników (do dnia 30 kwietnia roku składania aplikacji nie ukończyli 35 lat), którzy legitymują się dorobkiem naukowym.
Muzeum Historii Żydów Polskich rozpoczyna nabór studentów do kolejnej edycji projektu Wymian Studentów. Program realizowany w 2010 roku składać się będzie z dwóch części: -wakacyjnego programu w Polsce (sierpień/wrzesień 2010) -trzymiesięcznego stypendium w Izraelu (październik 2010- styczeń 2011)
 
Strona:    Poprzednia   1   2   3   4   5   Następna